Online-verkoop (090)

Online-verkoop (001)

Oldtimer  :  CITROËN

TYPE  :  TRACTION SPORT  -  1911 CC

BOUWJAAR  :  1953

CHASSISNUMMER  :  2305697

MOTORNUMMER  :  AM 15567

***  Nog in de eerste lak (nooit gerestaureerd – nooit bekrast)

***  Binnenbekleding nog in de eerste uitvoering  (niet beschadigd – niet bevuild)

***  Nog voorzien van een Douane-label

***  Belgische wagen  -  in ons land gebouwd

***  Van 1ste eigenaar  -  H. uit Vilvoorde

***  In uiterst perfecte toestand  -  zonder krassen

***  Het voertuig start - rijdt - stopt

Start veiling 14-07-2023 om 09:00
Sluiting vanaf Gesloten
vergroot foto's
Huidig bod: € 18.000,00 Aantal biedingen: 0 Volgend bod: € 19000 BTW: 21 %
(openingsbod: € 18.000,00 sluiting: 23-08-2023 19:00   Opgeld: 17 %

U bent niet ingelogd

U heeft een account nodig om
een bod te kunnen uitbrengen.

aanmelden of inloggen

nieuwsbrief

Wil jij ook op de hoogte blijven van onze veilingen? Schrijf je dan nu in voor onze nieuwsbrief.