Online-verkoop (090)
Online-verkoop (001)
Oldtimer : CITROËN
TYPE : TRACTION SPORT - 1911 CC
BOUWJAAR : 1953
CHASSISNUMMER : 2305697
MOTORNUMMER : AM 15567
*** Nog in de eerste lak (nooit gerestaureerd – nooit bekrast)
*** Binnenbekleding nog in de eerste uitvoering (niet beschadigd – niet bevuild)
*** Nog voorzien van een Douane-label
*** Belgische wagen - in ons land gebouwd
*** Van 1ste eigenaar - H. uit Vilvoorde
*** In uiterst perfecte toestand - zonder krassen
*** Het voertuig start - rijdt - stopt
Start veiling | 14-07-2023 om 09:00 |
Sluiting vanaf | Gesloten |
Huidig bod: € 18.000,00 | Aantal biedingen: 0 | Volgend bod: € 19000 | BTW: 21 % |
(openingsbod: € 18.000,00 | sluiting: 23-08-2023 19:00 | Opgeld: 17 % |